Zde se spojily turnaje plánované na 17. 9. a 1. 10. 2017.

 

HÚ – Janov 3:1 – s výsledkem můžeme být spokojeni, s předvedenou hrou již méně, byl to takový výkon bez chuti a nasazení, i když se většina zápasu odehrávala na půlce soupeře. Branky Vlasta Hladík 1x, Jakub Bartoš 1x, Ondra Žďára 1x.

HÚ – Radiměř 17:0 – soupeř byl vzrůstově menší a naši kluci tentokrát od počátku proměňovali své šance a tak více prostoru dostali tentokrát ti mladší, kteří se chopili své šance. Branky: Vlasta Hladík 6x, Dáda Hanyk 4x, Matěj Kopecký 2x, Ondra Žďára 2x, Jonáš Krška 2x, Zuzka Famfulíková 1x

HÚ – Borová 9:0 – trochu s obavami jsme nastupovali k zápasu o první místo, které však brzy svým důrazem rozptýlil Vlasta Hladík a korunoval tak  výborný výkon v celém turnaji. A jelikož se přidali i ostatní, tak jsme spokojeni jak s výsledkem, tak i s předvedenou hrou a po zásluze jsme se stali celkovými vítězi tohoto turnaje. Branky: Vlasta Hladík 3x, Dáda Hanyk 3x, Matěj Kopecký 2x, Jirka Kučera 1x.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.