K dalšímu turnaji jsme odcestovali za typicky podzimního počasí do Březové. Hlavním cílem naší výpravy bylo napravit nepovedený turnaj z minulého týdne. Náš kádr čítal 9 hráčů, v brance nastoupila Martina Famfulíková a ze zbývajících hráčů jsme udělali dvě čtyřky – jednu morašickou a jednu hornoújezdskou. 

 

Sestava: Famfulíková M. – Mach L., Famfulík V., Huryta V., Válek D. – Kusý O., Kvapil J., Flídr Š., Rosypal J.

 

Horní Újezd/Morašice – Borová 6:3 (1:1)

Branky: Huryta V. 2x, Mach, Válek, Flídr Š., Famfulík V.

Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme se trápili. Do vedení nás dostal Lukáš Mach, soupeř ale dokázal vyrovnat. Do druhé půle jsme vstoupili výborně, během prvního střídání jsme třikrát skórovali a de facto rozhodli o výsledku. Těší nás, že se gólově prosadili všichni tři naši benjamínci ročníku 2011.

 

Březová – Horní Újezd/Morašice 5:6 (3:5)

Branky: Famfulík V. 2x, Famfulíková M., Flídr Š., Kusý O., Mach L.   

Výborný zápas z obou stran, který jsme po opravdu bojovném výkonu nakonec strhli na naši stranu. Vedli jsme zásluhou Víta Famfulíka, domácí ale skóre otočili. Na 2:2 se trefila z trestňáku Martina Famfulíková a do vedení nás znovu dostal Šimon Flídr. Domácí znovu vyrovnali, ale do poločasu se trefil ještě jednou Vít Famfulík a Ondra Kusý, jehož roh si soupeř srazil do vlastní branky. Ve druhé půli Březová nesložila zbraně a odměnou jí bylo vyrovnání na 5:5. Poslední gól zápasu ale vstřelil Lukáš Mach a mohli jsme slavit vydřené vítězství po stoprocentním výkonu všech našich hráčů.

 

Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 2:0 (1:0)

Branky: Famfulík V., Flídr Š.

Poprvé jsme se po dobu našeho působení v soutěži utkali se soupeřem z Jevíčka. Všichni jsme věděli, že hrajeme o první místo na turnaji. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, ale o vítězství jsme se museli dlouho strachovat. V první půli nás celkem brzy dostal do vedení Vít Famfulík. V našem podání pak začal festival v neproměňování šancí. Jevíčko dlouho držel nad vodou brankař, na kterého jsme několikrát šli sami, ale bez gólového efektu. Dlouho jsme museli trnout hrůzou, aby některý ze sporadických útoků jevíčských hráčů neskončil vyrovnáním. Až v druhé půli nás uklidnil Šimon Flídr, který skóroval po rohu Ondry Kusého. Zasloužené vítězství, které ale mělo být mnohem výraznější.

 

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice

2.Březová

3.Jevíčko

4.Borová

 

Dnes panuje s turnajem velká spokojenost. Naši hráči po celou dobu bojovali a výsledek se dostavil. Ani jeden zápas nebyl jednoduchý. Poděkování patří rodičům a příbuzným za podporu v průběhu turnaje. Příští turnaj odehrajeme v neděli 15.10. od 9:30 na Sebranicích.

Sekretář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.