HÚ – Hradec nad Svitavou 2 : 2 – hned v první minutě odpískal rozhodčí proti našemu mužstvu pokutový kop, který soupeř proměnil a jelikož jsme za několik minut vyrobili hrubou chybu, prohrávali jsme rázem 0 : 2. Takže po zbytek zápasu jsme se snažili o vyrovnání, což se nám po několika neproměněných šancích nakonec povedlo. Branky – Maty Rejman 2x.

HÚ – Borová 3 : 5 – soupeře, kterého jsme minulý týden porazili 9 : 0, kluci viditelně podcenili a než se rozkoukali, tak prohrávali 0 : 3, byly to však naše branky po nepozornosti a hrubých chybách. Kluci se následně snažili, snížili na 3 : 4 a sahali po vyrovnání, avšak vlastní gól v závěrečné minutě o výsledku rozhodl. Opět jsme neproměnili jasné šance a v tomto zápasu se prostě nevedlo nikomu, ale takový je fotbal a tuto porážku lze brát jako užitečnou pro další fotbalový vývoj hráčů. Branky –  Maty Rejman 1x, Dáda Hanyk 1x a Ondra Žďára 1x.

HÚ – Bystré 6 : 2 – v kabině jsme se snažili vymazat z hlavy předchozí zápas, což se asi nakonec i povedlo. Kluci odvedli proti soupeři, který byl favoritem výkon, který již splňoval naše představy a nakonec z toho bylo 2. místo v turnaji. Branky – Vlasta Hladík 3x, Ondra Žďára 1x, Dáda Hanyk 1x a Matěj Kopecký 1x.

 

Příští turnaj hrajeme v neděli na domácím hřišti 15. 10. 2017 od 9.30 hod. a tak přijďte povzbudit své děti, vnuky a kamarády.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.