Hráli: Famfulíková – Mach, Famfulík, Huryta, Válek, Andrle, Rejman, Kvapil, Kusý, Rosypal, Flídr Šimon, Flídr František, Flídr Filip, Bulva

 

Horní Újezd/Morašice – Jaroměřice 1:6 (1:4)

Branka: Andrle

Do turnaje jsme vstoupili ospalým první poločasem. V něm chybělo nasazení. Soupeř se dostal do vedení 2:0, na 2:1 dával Vojta Andrle po rohovém kopu. Do poločasu jsme ještě dvakrát inkasovali. Druhá půle už byla z naší strany lepší, i tak jsme ještě dvakrát lovili míč z naší branky. Nutno podotknout, že vítězství soupeře je zasloužené, Jaroměřice se prezentovaly dobrou kombinační hrou.

 

Horní Újezd/Morašice – Březová 3:3 (1:2)

Branky: Famfulík 2x, Válek

Stejně jako minulý jsme odehráli napínavý zápas s Březovou. Tentokrát byl soupeř po většinu zápasu o krok napřed. Na úvodní gól soupeře reagoval vyrovnáním Vít Famfulík, do poločasu se soupeř prosadil ještě jednou. Když jsme ve druhé půli dostali gól na 3:1, vypadalo to bledě. Naši hráči ale zápas nezabalili a brankami Dády Války a Víti Famfulíka jsme vybojovali remízu.

 

Sebranice – Horní Újezd/Morašice 4:2 (2:2)

Branky: Andrle, Mach

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, dvougólový náskok zařídil Vojta Andrle a Lukáš Mach. Domácí tým do poločasu vyrovnal – nejprve jsme inkasovali po nechytatelné ráně z dálky a poté po rohovém kopu. Vstup do druhé půle byl hrozivý – hned po rozehrávce dostáváme třetí gól a během prvního střídání inkasujeme ještě jedenou. Poté už si soupeř průběh zápasu víceméně pohlídal.  

 

Tabulka turnaje:

1.Jaroměřice (9 b.)

2.Sebranice (6 b.)

3.Horní Újezd/Morašice (1 b.)

4.Březová (1 b.)

 

Turnaj zaslouženě vyhrály Jaroměřice, které hrály nejlepší fotbal. My jsme skončili na 3. místě, když jsme měli lepší skóre než Březová. Do turnaje zasáhlo 14 (!) našich hráčů a všechny musíme stejně jako minulý týden pochválit za snahu a bojovnost.

Sekretář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.