HÚ – Janov 5 : 2, poměrně rychle jsme vstřelili první gól, což nás ukolébalo a první poločas moc pěkný nebyl. V tom druhém již to bylo lepší a výsledek jsme si pohlídali. Každopádně soupeř se zlepšuje zápas od zápasu. Branky: Jiří Kučera 2x, Jonáš Krška 1x, Dáda Hanyk 1x a Maty Rejman 1x.

 

HÚ – Bystré 1 : 5, soupeř, kterého jsme minulý týden porazili, byl fotbalovější a zvítězil zaslouženě. Přesto náš výkon úplně špatný nebyl. Branka: Maty Rejman 1x.

 

HÚ : Čistá 2 : 5, jestli se říká, že to nejlepší na konec, tak o našem výkonu to v tomto zápase platilo úplně obráceně. Byl to nejhorší zápas a možná také nejhorší turnaj za poslední rok, o to více mrzí, že byl před domácím publikem. Nezbývá než vše hodit za hlavu a náladu si vylepšit na dalším turnaji v Čisté. Branky: Dáda Hanyk 1x, Ondra Žďára 1x.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.