Výsledky:
HÚ – Bystré 1:4
HÚ – Hradec nad Svitavou 2:0
HÚ – Svitavy B 1:2
HÚ – Březová nad Svitavou 1:2
HÚ – Dolní Újezd 2:4

Zápas o páté místo jsme po bezbrankové remíze s Hradcem nad Svitavou vyhráli na penalty.

Turnaj byl pro mě zklamáním. Ani ne tak výsledkově, jako právě herně. Důkazem toho je vstřelení pouhých šesti gólů v šesti zápasech (jeden byl vlastní) – Dáda Hanyk 3x, Maty Rejman 2x a Ondra Žďára 1x
Většině klukům chyběla bojovnost, nasazení a chuť se poprat o výsledek. Možná to pramenilo i z toho, že jsme nedokázali proměňovat vyložené šance. O to víc chci pochválit hráče, kteří to nezabalili a bojovali až do konce.

Přesto všechno chci klukům poděkovat nejen za účast na tomto turnaji, ale i za celý podzim, kdy předváděli krásný fotbal. Tak doufám, že se budeme v hojném počtu scházet i nadále. V půlce ledna nám to zase začne…
Poděkování patří i rodičům, kteří s námi jezdili a také Ivě K. za výborné cukroví. 🙂
Krásné a pohodové svátky…

Jiří Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.