První turnaj roku 2018 nás čekal v tělocvičně v Dolním Újezdu. Soupeřem nám byl tým domácích, Čistá a Sebranice. Turnaj se hrál dvoukolově systémem každý s každým, délka zápasu 12 minut.

Sestava: Famfulíková M. – Kvapil J., Kusý O., Flídr Filip, Flídr Š. – Mach L., Famfulík V., Huryta V., Válek D.

Zápasy:

Horní Újezd/Morašice – Čistá 0:1 – vyrovnané utkání, ve kterém jsme si prohrát nezasloužili, jenže ani z těch nejvyloženějších šancí jsme skórovat nedokázali

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 4:1 – povedený zápas, díky velice dobrému výkonu jsme letos poprvé Sebranice porazili, branky: Flídr Š. 3x, Famfulík V.

Horní Újezd/Morašice – Dolní Újezd 4:3 – dvakrát jsme se ocitli v dvoubrankovém vedení (2:0 a 4:2), utkání ale bylo napínavé až do samotného konce, branky: Flídr Filip, Kvapil J., Huryta V., Famfulík V.

Horní Újezd/Morašice – Čistá 1:3 – sice jsme vedli, ale soupeř po zásluze skóre otočil na svoji stranu, branka: Flídr Filip

Horní Újezd/Morašice – Dolní Újezd 6:1 – první gól jsme dali v 7. vteřině, což určilo ráz zbytku zápasu, na klucích byla vidět velká chuť, gól jsme inkasovali až v závěru, branky: Flídr Filip 4x, Flídr Š., Huryta V.

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 2:4 – vedli jsme 2:0, ale po vyrovnávací brance Sebranických jsme se ze hřiště vytratili, evidentně už chyběla chuť se zápasem něco udělat, branky: Flídr Š., Mach L.

Tabulka turnaje:

1.Čistá (18 b.)

2.Horní Újezd/Morašice (9 b.)

3.Sebranice (7 b.)

4.Dolní Újezd (1 b.)

S výsledkem i předvedenou hrou může panovat z velké části spokojenost. Nejvíce mě dnes potěšil Šimon Flídr a Martina Famfulíková, ale je potřeba pochválit celý tým. První místo obsadila Čistá, která všech svých šest zápasů vyhrála.