Po dvou týdnech jsme se znovu představili v tělocvičně ZŠ Dolní Újezd. Turnaje se zúčastnilo šest mužstev. Hrálo se systémem každý s každým, délka zápasu 15 minut.

 

Sestava: Famfulíková M. – Bulva M., Kusý O., Flídr Filip, Flídr Fr. – Mach L., Famfulík V., Flídr Š., Válek D.

 

Zápasy:

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 3:1 – po většinu času jsme byli horším týmem, povedl se nám úvod, Filip Flídr nás dvěma góly poslal do vedení, pak následovalo snížení, po proměněné penaltě jsme zápas dotáhli do vítězného konce, branky: Flídr Filip 2x, Famfulíková M.

Horní Újezd/Morašice – Litomyšl 2:2 – dvakrát jsme vedli, dvakrát dokázala Litomyšl vyrovnat, podruhé minutu před koncem, zasloužená remíza, mrzí neproměněná penalta, branky: Famfulíková M., Mach L.

Horní Újezd/Morašice – Dolní Újezd 1:4 – do vedení nás dostal dorážkou zblízka Matyáš Bulva, pak ale pořadatel turnaje přebral iniciativu a zaslouženě zvítězil, branka: Bulva M.

Horní Újezd/Morašice – Čistá 0:4 – Čistá stejně jako před čtrnácti dny turnaj vyhrála bez ztráty bodu, nepodali jsme špatný výkon, ale na lepší výsledek to nestačilo

Horní Újezd/Morašice – Němčice 6:0 – po ospalém úvodu jsme pevně uchopili otěže zápasu a dokráčeli si pro vítězství nad pro nás neznámým soupeřem, těší první letošní nula vzadu a hattrick Dády Válka, branky: Válek D. 3x, Flídr Filip 2x, Flídr Š.

 

Tabulka turnaje:

1.Čistá (15 b.)

2.Dolní Újezd (10 b.)

3.Horní Újezd/Morašice (7 b.)

4.Sebranice (7 b.)

5.Litomyšl (4 b.)

6.Němčice (0 b.)

 

Získali jsme 7 bodů stejně jako Sebranice, lepší vzájemný zápas přisoudil bronzovou pozici nám. Naším nejlepším hráčem byla vyhlášena Martina Famfulíková, které se dnes v brance opravdu dařilo. V součtu s minulým turnajem musím pochválit i Ondru Kusého. Jinak ale samozřejmě zaslouží pochvalu celý tým, protože od prvních podzimních turnajů je vidět velký herní růst.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.