Sestava: Famfulíková M. – Kusý O., Kvapil J., Flídr Š., Flídr Filip, Rejman M., Mach L., Famfulík V., Andrle V., Válek D., Rosypal J., Bulva M., Flídr Fr.

Branky: Famfulík V. 2x, Rejman M., Flídr Filip

Rozhodčí: Prokop K.

Poslední akcí před zahájením druhé poloviny mistrovských soutěží bylo přátelské utkání se Sebranicemi. Zápas se hrál na tři dějství o patnácti minutách. Do zápasu jsme vstoupili ospale. První třetinu jsme zaslouženě prohráli 1:0. Na začátku druhé části dal Vojta Famfulík šťastný gól přes tři čtvrtě hřiště a to nás nakoplo. Začali jsme se více tlačit do útoku a rázem jsme po půlhodině hry vedli 4:2. Jenže závěrečná část nám hrubě nevyšla, během poslední třetiny jsme pětkrát inkasovali. Chyběla koncentrace na fotbal, což bylo částečně způsobeno i různými přesuny v sestavě, jejichž cílem bylo, aby si kluci co nejvíce zahráli.

V sobotu 14. dubna začíná jarní část okresního přeboru přípravek. My zajíždíme na hřiště Jevíčka. Máme objednaný autobus, takže všechny příznivce srdečně zveme. Odjezd je v 7:50 z Morašic a v 8:10 z Horního Újezdu.

Mgr. Zdeněk Beneš        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.