Hráli: Famfulíková M. – Kusý O., Kvapil J., Flídr Filip, Rosypal J., Famfulík V., Mach L., Válek D., Andrle V., Bulva M., Flídr Š., Flídr Fr., Rejman M., Huryta V.

 

Jevíčko – Horní Újezd/Morašice 0:12 (0:6)

Branky: Válek D. 3x, Flídr Filip 2x, Rejman M. 2x, Flídr Š. 2x, Bulva M., Andrle V., Mach L.

Do turnaje jsme vstoupili vysokým vítězstvím. O výsledku bylo víceméně rozhodnuto po druhém střídání, kdy Dáda Válek za necelé čtyři minuty zkompletoval čistý hattrick. Kluky jsme se snažili nabádat ke kombinační hře, což se místy i dařilo.

 

Horní Újezd/Morašice – Čistá 5:3 (2:3)

Branky: Flídr Filip 2x, Famfulík V., Mach L., Andrle V.

Čistá přijela se značně omlazeným týmem. I přesto, že jsme před začátkem po vysoké výhře v prvním zápase upozorňovali hráče, že výsledek se sám nedostaví, první poločas se nám nevydařil a prohráli jsme ho 3:2. Po důrazné promluvě o přestávce jsme zabrali a třemi góly zápas otočili v náš prospěch.

 

Horní Újezd/Morašice – Březová 6:5 (5:4)

Branky: Flídr Š. 2x, Flídr Filip, Andrle V., Mach L., Famfulík V.

S Březovou hrajeme často napínavé zápasy a to se potvrdilo i v Jevíčku. V první minutě jsme inkasovali, ale tři minuty před poločasem jsme vedli 5:2. Po dvou chybách v závěru první půle se ale soupeř dotáhl na rozdíl jediného gólu. Druhá půle přinesla drama, které rozhodly dvě branky. Březová dokázala vyrovnat, my jsme trochu přeskupili sestavu a snažili se strhnout výsledek na svoji stranu, což se v poslední minutě povedlo díky gólu Víti Famfulíka.

 

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice (9 b.)

2.Březová (6 b.)

3.Čistá (3 b.)

4.Jevíčko (0 b.)

 

Úvodní jarní turnaj nám vyšel na jedničku. Zasloužilo se o to všech 14 hráčů (!). Jsem rád, že se podařilo, aby si všichni hráči v každém zápase zahráli, i ti nejmladší tak nasbírali cenné zkušenosti. Další turnaj nás čeká v sobotu 21.4. od půl desáté na domácím hřišti v Morašicích.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.