HÚ – Janov 3 : 1, s tímto soupeřem se utkáváme relativně často a jeho výkon má stoupající tendenci, což se potvrdilo i v tomto zápase, kdy jsme prohrávali a skóre tak museli otáčet, což se díky změnám v sestavě i povedlo. Takže s výsledkem spokojenost, s předvedeným výkonem to bylo však horší. Branky: Dáda Hanyk 2x, Matěj Kopecký 1x.

HÚ – Jevíčko 10 : 3, výsledek zdaleka neodpovídá průběhu hry, soupeř měl dobré hráče s tvrdou střelou, ale naši kluci se vrátili k výkonu jaký zatím většinově na jaře předvádí a výsledek si pohlídali. Branky: Jakub Bartoš 2x, Jiří Kučera 2x, Maty Rejman 2x, Vlasta Hladík 2x, Dáda Hanyk 1x, Matěj Kopecký 1x.

HÚ – Březová 2 : 2, v tomto utkání šlo o celkové vítězství v turnaji a bylo to na předvedeném výkonu obou týmů vidět. Soupeře jsme posadili do sedla svými hrubkami a brzy jsme prohrávali 0 : 2. Potom jsme hru zlepšili, přidali bojovnost, vytvořili šance a do poločasu jsme srovnali. Po přestávce nás podržel výborným výkonem Jiří Kučera v brance a konečná remíza nám tak díky lepšímu skóre stačila na turnajové prvenství.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.