Hráli: Famfulíková M. – Mach L., Famfulík V., Andrle V., Válek D., Kvapil J., Bulva L., Flídr Filip, Rosypal J., Tichý J., Huryta V., Flídr Š., Flídr Fr., Rejman M.

Cerekvice – Horní Újezd/Morašice 1:4 (1:2)
Branky: Famfulík V., Flídr Filip, Andrle, vlastní
Do zápasu s domácími jsme vstoupili dobře, Víťa Famfulík se přesně trefil po rohu Lukáše Macha. Pak soupeř vyrovnal, ale do poločasu nás do vedení znovu dostal Filip Flídr. Ve druhém poločase jsme zaslouženě ještě dva góly přidali. K vítězství pomohla několika velice dobrými zákroky Marťa Famfulíková v brance.

Horní Újezd/Morašice – Březová 5:5 (2:3)
Branky: Válek D. 3x, Flídr Filip, Mach L.
K vidění byl další z vyrovnaných a napínavých zápasů s tímto soupeřem. Vedení se přelévalo ze strany na stranu. Poločas jsme o gól prohráli, dvě minuty před koncem jsme o gól vedli, ale nakonec se body zaslouženě dělily.

Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 12:0 (4:0)
Branky: Flídr Filip 4x, Mach L. 2x, Flídr Š. 2x, Rejman M., vlastní, Válek D., Kvapil J.
Do utkání jsme vstoupili ospale a dlouho jsme se nedokázali prosadit. Pak to na sebe vzal Filip Flídr, který hattrickem během tří minut určil ráz utkání. Nakonec zápas skončil stejným výsledkem jako při našem prvním jarním měření sil.

Tabulka turnaje:
1.Horní Újezd/Morašice
2.Cerekvice
3.Březová
4.Jevíčko

Dnes nás naši hráči potěšili zodpovědným a kolektivním výkonem. Oproti turnaji v Telecím se na hřišti dařilo plnit určené role a odměna v podobě prvního místa je proto zasloužená. Další turnaj nás čeká v sobotu 12.5. ve Svitavách, turnaj začíná nezvykle ve 14:30. Snad se podaří navázat na výborné výsledky z počátku jara.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.