HÚ – Radiměř 6 : 0, soupeř byl výrazně menší a mladší, a tak výsledek mohl být ještě výraznější, díky neproměňování těch nejvyloženějších šancí se tak nestalo. Branky: Jakub Kvapil 3x, Jakub Bartoš 2x, Jiří Kučera 1x.

HÚ – Svitavy 5 : 0, utkání bylo zpočátku vyrovnané, ale postupem času jsme se začali prosazovat a utkání dovedli v klidu do vítězného konce. Branky: Ondra Žďára 2x, Jonáš Krška 1x, Dáda Hanyk 1x, Matěj Kopecký 1x.

HÚ – Borová 6 : 2, zápas, ve kterém jsme prohrávali 1 : 2, jsme dobrým, bojovným výkonem otočili a mohli tak na svém hřišti slavit další turnajové vítězství. Branky: Jiří Kučera 2x, Jakub Bartoš 1x, Ondra Žďára 1x, Matěj Kopecký 1x, Dáda Hanyk 1x.

Celý tým si zatím za jarní výkony zaslouží obrovské poděkování, a to nejen za výsledky, ale také předvedenou hru, bojovnost a chuť do fotbalu. Potěšitelné, že se o vstřelené branky dělí prakticky všichni hráči.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.