Hráli: Famfulíková M., Mach L., Famfulík V., Andrle V., Válek D., Kvapil J. Flídr Š., Flídr Filip, Flídr Fr., Rejman M., Huryta V.

Horní Újezd/Morašice – Borová 10:1 (5:1)
Branky: Flídr Filip 3x, Andrle V. 2x, Famfulík V. 2x , Famfulíková M., Flídr Š., Mach L.
Před týdnem jsme s tímto soupeřem vyhráli až díky gólu v posledních vteřinách, tentokrát byl průběh úplně jiný. Kluci předvedli dobrý výkon a s chutí si zastříleli. Je škoda, že se na tento zápas nepovedlo navázat.

Svitavy „B“ – Horní Újezd/Morašice 6:3 (1:2)
Branky: vlastní, Andrle V., Flídr Filip
První půlka byla celkem slušná, sice jsme brzy inkasovali, ale do poločasu jsme dokázali skóre otočit – nejprve míč od Víti Famfulíka skončil se značným přispěním domácího hráče v brance, pak se prosadil Vojta Andrle a některé naše další šance zůstaly nevyužity. Přestávková pauza byla o něco delší kvůli dešťové přeháňce a naší hráči se asi duchem zapomněli schovaní pod tribunou, protože jsme úplně přestali hrát a za 10 minut jsme pětkrát lovili míč z brány. Skóre pak uzavřel Filip Flídr.

Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 6:2 (2:1)
Branky: Flídr Filip 3x, Flídr Š., Válek D. Mach L.
Jeden z našich nejhorších jarních výkonů. Hráli jsme bez pohybu a zaujetí, jako by hráči čekali, že se soupeř porazí sám. Utrápené poločasové vítězství o gól jsme mírně opravili čtyřmi trefami v druhém poločase.

Tabulka turnaje:
1.Svitavy „B“
2.Horní Újezd/Morašice
3.Borová
4.Jevíčko

S konečným výsledkem – 2. místem – sice musí panovat spokojenost, ale naše výkony jsou jako na houpačce. Zatímco za turnaj v Cerekvici jsem na tréninku chválil, dnes jsme zůstali daleko za našimi možnostmi. Ve čtvrtek odehrajeme od pěti hodin přátelské utkání na Sebranicích, sraz v 16:45 v místě konání.
Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.