Sestava: Havlík – Faltys, Švec, Prokop R., Kusý Martin – Kmošek, Kusý Marek, Pechanec, Lněnička V. – Motyčka, Kladiva
Střídali: 37. Vanat za Kmoška, 46. Zaal za Motyčku, 83. Šplíchal za Faltyse
Branky: 53. a 73. Lněnička V.
Připraveni: Romer, Lněnička F.
Žluté karty: Prokop R., Pechanec, Lněnička
Rozhodčí: Urban – Saňák, Dvořáček

Po dvou venkovních zápasech se naši muži představili za typicky podzimního počasí opět na domácím hřišti. Proti nám nastoupil neoblíbený soupeř z Dlouhé Loučky. Zápas měl dva odlišné poločasy, ale body nakonec zůstaly doma.

Prvních 15 minut jsme běhali spíš bez balonu a byli to hosté, kteří nám připravili pár nepříjemných chvil před domácí brankou. Až pak jsme se osmělili i my, jenže Vašek Motyčka ani Kuba Kladiva své šance nevyužili. Nejvíce vzruchu bylo k vidění po půlhodině hry – nejprve velkou šanci hostů vychytal Vojta Havlík, následný závar před brankou jsme se štěstím přečkali bez úhony, a když už míč letěl ven z vápna, trefil nešťastně do ruky Marka Kusého. Výsledkem byl trestňák Loučky z ideální pozice, ale střelec soupeře naštěstí trefil jen spojnici tyče a břevna.

Po přestávce nastoupila do útoku naše nová akvizice Petr Zaal, který přinesl značné oživení v ofenzivní fázi. Začali jsme si vytvářet množství šancí, ale se zakončením jsme byli dlouho na štíru. Ve 49. minutě šel Kladiva z úhlu sám, ale golman vyrazil na roh. Po něm hlavičkující Zaal jen o kousek minul branku. V 53. minutě se sám před brankařem zjevil Vojta Lněnička a poslal nás do vedení. O tři minuty později poslal odražený balon jen do břevna Kladiva. V 63. minutě jsme přežili poslední velkou šanci hostů a pak to byl festival našich šancí. V 64. minutě Marek Kusý poslal hlavou balon mimo tři tyče, v 66. minutě měl Kladiva spoustu času před osamoceným brankařem, ale kopali jsme jen roh, v 73. minutě stál na konci krásné kombinace Marek Kusý, který svoji střelu sice dobře umístil, ale zapomněl jí dodat potřebnou razanci. Poslední velkou šanci jsme měli 10 minut před koncem, kdy šli tři domácí na jednoho obránce, ale znovu jsme kopali jen roh. A protože obrana v čele s Fandou Švecem fungovala po většinu druhého poločasu výborně, připsali jsme si další tři body do tabulky.

Dnes potěšil především druhý poločas. Kdyby se nám podařilo proměnit alespoň polovinu šancí, nemuseli bychom se o výsledek klepat tak dlouho. Další zápas nás čeká v sobotu 29.9. od 15:30 v Radiměři.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.