Sestava: Havlík – Šplíchal, Švec, Prokop R., Faltys, Beneš, Pechanec, Kusý Marek, Vanat, Kladiva, Motyčka
Střídal: Lněnička F.
Branky: vlastní, Motyčka

Do pěkného areálu s velmi dobře připraveným hřištěm jsme dorazili pouze s 12 hráči, domácí na tom ale nebyli o moc lépe a náhradníci se jim sešli až v průběhu zápasu.
Začátek zápasu patřil nám, hned ve druhé minutě si domácí vstřelili vlastní branku, když dorážka Kladivy trefila obránce, který již nestačil svůj pohyb zkorigovat. V průběhu poločasu jsme měli i několik dalších šancí, i domácí se dostali k několika střelám, které ale mířily mimo nebo skončily v náručí Havlíka. V poslední minutě prvního poločasu překonal přesně načasovanou přihrávkou Kladiva ofsajdovou past domácích a do samostatného úniku poslal Vaška Motyčku, který nás poslal do dvoubrankového vedení.
Začátek druhé půle patřil domácím, ale naštěstí své šance nevyužili. Poté jsme se do hry dostali zase my, ale ani naše šance nebyly využity – když měla přijít střela, tak jsme většinou nahrávali a naopak. A když pár minut před koncem rozhodčí neodpískal jasnou penaltu za faul na unikající Kusého, bylo jasné, že další branku již diváci neuvidí.
I když výkon nebyl ani zdaleka ideální, získali jsme velmi důležité tři body. V neděli hostíme od 15:30 tým Městečka Trnávky. Přijďte podpořit náš tým v zápase o další body.

Ing. Jan Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.