Hradec nad Svitavou – HÚ 3 : 1, v tomto zápase na nás soupeř vystřelil 3x a byly z toho 3 branky. My jsme naopak soupeřovu branku dobývali marně, měli velké šance, samostatné úniky a územní převahu, ale k vítězství to tentokrát nestačilo. Branka: Kopecký Matěj.

HÚ – Janov 4 : 1, v tomto utkání jsme také měli více ze hry, ale stále se trápíme v koncovce a na každý gól potřebujeme hodně příležitostí. Branky: Filip Flídr 1x, Lukáš Mach 1x, Matěj Kopecký 1x a Ondra Žďára 1x.

HÚ – Jaroměřice 1 : 5, výsledek zápasu odpovídá poměru sil na hřišti, soupeř byl fotbalovější a zaslouženě zvítězil, takže jsme v turnaji obsadili 3. místo. Branka: Matěj Kopecký 1x.

Zbývající výsledky:
Hradec n. S. – Janov 1:1
Hradec n. S. – Jaroměřice 1:3
Jaroměřice – Janov 4:2

Tabulka turnaje:
1.Jaroměřice
2.Hradec n. S.
3.Horní Újezd/Morašice
4.Janov

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.