Sestava: Havlík – Šplíchal, Švec, Prokop R., Faltys – Kusý Martin, Kusý Marek, Pechanec, Lněnička V. – Kladiva, Motyčka
Střídali: Zaal, Romer, Lněnička F.
Branky: Lněnička V., Zaal
Rozhodčí: Hnát – Brychta J., Havránek
První poločas byl herně vyrovnaný. Úvodní minuty patřily nám, pak se začali prosazovat hosté a měli i šance – do desáté minuty byla k vidění hlavička z rohu, která šla nad Havlíkovu branku, a také projektil soupeře mířící těsně mimo naše tyče. Ve 20. minutě byl blízko ke vstřelení gólu domácí Kladiva, ale nedokázal usměrnit balon do opuštěné branky. Ve 29. minutě jsme hrozili z rohu my, Motyčkova hlavička ale skončila v rukavicích brankaře, z následujícího protiútoku také gól nepadl, takže první půle skončila asi zaslouženou remízou.
Druhý poločas byl z naší strany lepší. Ve 49. minutě se znovu v dobré pozici objevil Kladiva, ale jeho zakončení minulo branku asi o metr. Na gól se čekalo do 55. minuty, kdy využil chyby v komunikaci mezi hostujícím brankařem a obráncem Vojta Lněnička. Po hodině hry bylo hodně rušno před naší brankou. Dokonce proti nám byla odpískána penalta, která se ale nakonec nekonala, místo toho jsme přečkali bez úhony dva trestné kopy z nebezpečných pozic. V 67. minutě se vytáhl Havlík proti hlavičce hostů. Trochu klidu nám dodal premiérový gól Petra Zaala v 69. minutě, který nás poslal do dvoubrankového vedení. Deset minut před koncem skončila poslední velká šance na naší brankové konstrukci, což znamenalo, že potřetí za sebou jsme zvítězili 2:0 a posunuli se díky tomu na 4. místo tabulky.
Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.