V neděli 7.10. jsme sehráli krásné utkání na umělce v Lánech proti týmu Svitavy B.
Na utkání jsme odjížděli bez velkých opor Zuzky a Jonáše, takže jsme měli pouze dva náhradníky, oproti týmu ze Svitav, který měl kompletní dva týmy a v pravidelných intervalech je střídal.
První poločas jsme sehráli ve velkém stylu a kdyby naši kanonýři měli seřízená mířidla, tak mohlo být skóre po prvním poločasu víc než „jen“ 2:1 v náš prospěch.
Začátky druhých poločasů nemíváme zrovna nejlepší a to se potvrdilo i tentokrát, kdy jsem hned na úvod druhého dějství dvakrát inkasovali a soupeř se ujal vedení 3:2. S postupem času se zdálo, že už jen těžko budeme hledat síly na obrat, zvláště když dech docházel a soupeř měl viditelně více energie díky velkému počtu hráčů, které měl možnost pravidelně střídat. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat a kluci se nadechli k velkému obratu.
Z mého pohledu jednoznačně nejlepší utkání. Výsledek je pěkný, ale přesto si více cením bojovnosti a zarputilosti, kterou v sobě kluci (včetně Anežky) našli. Moc děkuji všem zúčastněným a na dnešní (pondělní) trénink vám domluvím úlevy 🙂

Branky: Tom Briol 2x, Matouš Rejman 2x a Vlasťas Hladík

Příští zápas hrajeme v sobotu od 9.00.hod v Luži. Odjezd od kabin v 7.45.hod

Jirka Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.