K utkání do Kunčiny jsme jeli ve značně oslabené sestavě. Chyběli nám tři klíčový hráči včetně brankaře. Honzu v bráně výborně zastoupil Jirka Svatoš, ale především Tom Briol v záloze velmi chyběl.
Zápas jsme začali velmi smolně a už ve třetí minutě jsme přihráli na kopačky soupeře a bylo to jedna nula. O deset minut jsme to zopakovali a prohrávali o dva. Potom jsme začali konečně hrát i my a Terezka Lněničková sama před bránou neskutečně přestřelila. V osmnácté minutě se Radovan Flídr dostával do šance a rozhodčí k překvapení všech odpískal útočný faul. Ve dvacáté jsme po akci největšího hráče domácích inkasovali potřetí.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním utkání otočit. Bohužel už nebyly síly a žádné větší šance nám soupeř nedovolil. Naopak v šedesáté minutě po souboji v rohu našeho vápna rozhodčí naprosto nepochopitelně ukazuje na penaltu. Domácí ovšem ani netrefují bránu. Pět minut před koncem se ještě do slibné šance dostává Jirka Jána, ale bohužel dnes nám není souzeno dát gól.

Sestava: Jirka Svatoš – Martin Tmej, Jiří Jána, Radovan Flídr, Jan Kusý, Eliška Chadimová, Tomáš Huryta, Marek Vích, Vojta Famfulík, Filip Kopecký, Tereza Lněničková

Pavel Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.