Sestava: Havlík – Kusý Martin, Beneš, Prokop, Faltys, Kmošek, Kusý Marek, Pechanec, Lněnička V., Kladiva, Zaal
Střídali: Motyčka, Šplíchal, Romer, Lněnička F.
V nedělním zápase se potkala mužstva, která na velmi dobré úrovni spolupracují v mládežnických kategoriích. Nám se zápas vůbec nepovedl, kombinace se téměř nekonala, kvalita byla spíše na straně hostí.
Již v osmé minutě jsme inkasovali, když jsme nepokryli hostujícího hráče, který jednoduše prošel do vápna a trefil se ke vzdálenější tyči. Krátce poté došlo ke dvou vynuceným střídání – Prokopa nahradil Motyčka a zraněného Kmoška Šplíchal. Krátce poté jsme inkasovali podruhé. My jsme v první půli mnoho střel neměli, ojedinělým ohrožením branky bylo břevno po tečované střele.
Začátek druhé půle opět patřil hostům, v 51. minutě zvášili již na 0:3 a začínalo to vypadat na debakl. V posledních dvaceti minutách jsme hru otevřeli, ale kromě tyče z trestného kopu Vojty Lněničky jsme si nevytvořili téměr nic.
Příští týden jedeme do Bystrého – dlouhodobě jednoho z nejlepších týmu v okresním přeboru. Doufejme, že se nám alespoň někteří zranění uzdraví a předvedeme tam lepší výkon než v neděli doma.
Ing. Jan Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.