Po sobotní vysoké výhře v Miřeticích nás v neděli na hřišti v Morašicích čekal soupeř z opačného pólu tabulky.
V kompletní sestavě jsme začali velice dobře. Proti výbornému soupeři jsme sehráli jeden z nejlepších poločasů v této sezóně. Šance se střídaly na obou stranách. Po krásně umístěné střele Šimona L. jsme vedli. Po vyrovnávací brance jsme se stále prezentovali výbornou hrou a za odměnu nám byl vstřelený gól po rohovém kopu, na který si parádně naběhl Matouš R. Do kabin se šlo za stavu 2:1
První minuty druhé půle patřily nám, ale bohužel jsme nedokázali velké chyby soupeřovy obrany potrestat.
Hosté pak zlepšili hru a dvěma zásahy otočili skóre. Kluci to ještě zkoušeli, ale žádná ze šancí se už neujala. Čtyři obdržené branky za druhý poločas jsou s ohledem na předvedenou hru kruté. Ale sportovně musím uznat, že si Skuteč hlavně za druhý poločas vítězství zaslouží.
Naši borci však za předvedenou hru zasluhují pochvalu.

GÓLY: Šimon Lněnička, Matouš Rejman

Jirka Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.