Sestava: Havlík – Kusý Martin, Prokop, Beneš, Faltys, Šplíchal, Pechanec, Kusý Marek, Lněnička V., Kladiva, Motyčka
Střídal: Romer
Připraven: Lněnička F.

Předposlední podzimní zápas jsme sehráli na hřišti Bystrého, kde máme dlouhodobě nepříznivou bilanci. V pochmurném nedělním odpoledni si našlo cestu na hřiště do Bystrého poměrně dost diváku a věřím, že odcházeli spokojeni.

Začátek patřil domácím, zatlačili nás na naši polovinu a dlouhými nákopy na rychlé ofenzivní hráče si vytvořili několik příležitostí. Po deseti minutách jsme se osmělili i my a hrozili jsme hlavně po levé straně, kde hrál velmi dobře Kladiva. Nebezpeční jsme byli zejména ze standartek a rohů, bohužel žádná hlavička neskončila mezi třemi tyčemi.  V 31. minutě jsme nechali domácímu útočníkovi příliš mnoho prostoru, když se zpoza vápna krásně trefil.

V druhé půli jsme začali soupeře tlačit a naše snaha vyústila ve vyrovnání po tečováné střele Lukáše Pechance (ač je v zápise jako střelec veden Bohouš Šplíchal), to se psala 59.minuta a vypadalo to, že bychom mohli sahat i po třech bodech. O deset minut později bylo ale vše jinak – během čtyř minut dostal Kuba Kladiva dvě žluté karty a odcházel do sprchy o dvacet minut dříve než všichni ostatní. Zbytek utkání již byl víceméně v režii domácích, kteří nás zatlačili, ale vytěžili jen tyč po rohovém kopu. Zaslouženě se tak body dělili.

Za nedělní výkon si zaslouží pochvalu celý tým, hráči nechali na hřišti všechno, trenér stanovil výbornou taktiku, která z velké části pomohla otupit domácí tým, který je, co se útočné síly týká, jeden z nejlepších v okrese.

V neděli uzavřeme fotbalový podzim na Horňáku proti Mladějovu. Přijďte nás podpořit, začínáme ve 13:30.

Ing. Jan Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.