Sestava: Havlík – Faltys, Beneš J., Prokop R., Kusý Martin, Šplíchal, Kusý Marek, Pechanec, Lněnička V., Kladiva, Motyčka
Střídali: 46. Zaal za Šplíchala, 83. Romer za Beneše J.
Branka:52. Kladiva
Žluté karty: Kladiva, Prokop R., Motyčka
Rozhodčí: Serbousek P. – Ropek S., Stolín V.
Úvodní půlhodina nepřinesla žádné závratné tempo. Soupeř jednou hlavičkoval mimo, jednou vyrážel nebezpečnou střelu Vojta Havlík. My jsme se prezentovali střelami z dálky, kterým chyběla potřebná razance. Mezi 30. a 40. minutou nás hosté zavřeli před naší brankou, kopali celou řadu rohů a po jednom z nich se zaslouženě dostali do vedení. Vyrovnání viselo ve vzduchu chvilku před půlí, ale hlavičku Vaška Motyčky směřující do branky vykopl obránce.
Do druhé půle jsme vstoupili aktivně. Brzo znovu hlavičkoval ve slibné pozici Motyčka, ale byl z toho jen roh. V 52. minutě už ale bylo vyrovnáno – Kuba Kladiva zakončil svůj samostatný únik přesně k tyči. V 56. minutě mohlo být ještě veseleji, jenže Petr Zaal poslal v obrovské šanci míč nad branku. Bohužel platilo otřepané nedáš – dostaneš. Za dvě minuty se po přesné střele k tyči dostávají do vedení opět hosté. Vyrovnání měl dvakrát na hlavě Zaal, ale brankař Mladějova oba jeho pokusy vyrazil. Mezitím se jednou vyznamenal Havlík v domácí brance, ale dvacet minut před koncem jsme inkasovali potřetí. Pak už se toho kromě jednoho trestňáku Mladějova moc neudálo a my jsme tak bodové konto v posledním podzimním dějství už nerozmnožili.
Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.