Hned druhý den po výhře nad Dolním Újezdem jsme sehráli poslední podzimní zápas. O motivaci bylo postaráno. V případě výhry bychom se posunuli na druhé místo právě před „Dolňák“ a před Svitavy B.
Po sobotním zápase a následném zakončení podzimní sezóny s přespáním v kabinách kluci ráno před zápasem zrovna moc čerstvě nevypadali, takže obavy o dobrý výsledek byly na místě. Naštěstí se nepotvrdily a po poločase, který jsme vyhráli 2:0, se na konci zápasu mohlo slavit vítězství.

Góly: Tom Briol 2x, Šimon Kušnír, Šimon Lněnička.

Na závěr bych chtěl holkám a klukům poděkovat nejen za výborně zvládnutý víkend, ale i za celou podzimní sezónu.
Dobré výsledky, ale hlavně dobré fotbalové výkony, jsou velkým příslibem nejen do jarní části, ale i do budoucnosti.

Jirka Kučera