Do nové sezóny jsme sestoupili do soutěže okresního přeboru. I když pro nás tato soutěž není neznámá, začátek nebyl vůbec jednoduchý. Los nám na úvod určil soupeře ze špičky okresního přeboru. První bod jsme si odvezli trochu překvapivě z opatovského hřiště po velice vyrovnaném zápase. Toto odstartovalo naší vítěznou sérii. Mrzet nás ovšem může ztráta tří bodů v Linharticích, kde jsme předvedli velice dobrý výkon a inkasovali jsme gól až v závěru zápasu. Naprostým fiaskem pro nás skončil zápas na domácí půdě proti Morašicím. Zápas byl naprosto odevzdaný a neodbojovaný, téměř jsme nevystřelili na bránu. Morašicím jsme měli být minimálně vyrovnaným soupeřem, nikoliv ne horší. Po podzimní části soutěže jsme v tabulce obsadili slušné osmé místo se sedmnácti body. Což svědčí o tom, že tahle soutěž nám momentálně více sedí. To se odrazilo i zvýšenou účastí fanoušků na venkovních zápasech.

Roman Chadima

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.