V úterý 18. prosince proběhla úspěšně kolaudace víceúčelového hřiště, dětského hřiště a asfaltové komunikace. Petr Faltys z firmy Stavební sdružení Boštík předal dílo ve stanoveném termínu, stavba je zaplacena. Zbývá dosypat křemičitý písek do koberce (provede firma Demicarr, až dovolí počasí) a provést terénní úpravy a dosetí trávy (budeme dělat sami, také při příznivém počasí). Zastupitelstvu obce v čele se starosty Františkem Mokrejšem a Radkem Boštíkem a tělovýchovné jednotě se podařilo dokončit sportovní areál, který dle mého názoru patří k nejmodernějším vesnickým sportovištím v okrese.

Děkujeme všem, kteří se na stavbě sportoviště podíleli. Ti, kteří z časových či jiných důvodů nemohli pomoci, se nemusí bát, při terénních úpravách bude ještě práce dost.

Dovoluji si Vás pozvat na tradiční Štěpánskou zábavu, letos se skupinou Metaxa. Zároveň připomínám členům, že úklid po Štěpánské je ve čtvrtek 27. 12. v 18:00.

Hezké vánoční svátky přeje
Zdeněk Beneš st.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.