Turnaj ve stolním tenise 29.12.2018

Po roce jsme si opět na Horňáku v kulturáku zahráli stolní tenis. Tentokráte se nás sešlo přesně 30, staří známý i nové tváře. Poslední roky přijíždějí i hráči, kteří přes rok pravidelněji hrávají, takže jsme mohli vidět mnoho zajímavých zápasů. Vzhledem k počtu účastníků se tento rok rozdělili hráči po základní skupině do tří výkonnostních skupin a dohrávali se zápasy každý s každým, kdy konečné pořadí v tabulce znamenalo i konečné umístění. Každý si tedy zahrál více vyrovnaných zápasů s hráči na vlastní úrovni, což bylo ideální pro každého. Bylo tedy důležité každý zápas odehrát naplno a nikoho nepodcenit.

Převaha kvalitnějších přespolních hráčů znamenala, že kromě vítězného Mirka Hápa se většina místních seřadila až ve druhé polovině konečné tabulky. Nejlépe se umístil na 19.místě Mirek Chadima.

Ve skupině těch nejlepších se odehrálo množství vyrovnaných zápasů, a nikdo nezůstal neporažen. Nejlépe si vedl Mirek Háp z Desné, který zapsal pouze dvě prohry a stal se po několika umístěních na bedně opět vítězem turnaje.

Věřím, že si každý turnaj užil, dobře zahrál a zase se pobavil se starými známými. Budeme se zase na všechny těšit, tak za rok na Horňáku.

Nej 10:

  1. Háp Mirek Desná
  2. Proper Mirek Sádek
  3. Hnát Mirek Pomezí
  4. Jána Lukáš DÚ
  5. Proper Lukáš Sádek
  6. Češka Rostislav Sádek
  7. Zástěra Jaroslav Proseč
  8. Tutko Marek Polička
  9. Svatoš Petr Budislav
  10. Horák Libor Pardubice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.