Hráli:
Famfulíková – Flídr Š., Kvapil, Řejha, Flídr F., Huryta, Válek, Tomšíček, Vomočilová

Hráno:
1 x 13 minut, každý s každým

Přesně dva měsíce po posledním turnaji v Jevíčku jsme po krátké zimní pauze absolvovali halový turnaj v Dolním Újezdě. Turnaje se zúčastnila tři družstva hrající krajskou soutěž a tři hrající soutěž okresní. Odehráli jsme tak pět kvalitních zápasů.

Naše výsledky:
Dolní Újezd modří – Horní Újezd/Morašice 0:0
Horní Újezd/Morašice – Bystré 4:0 (Řejha 2x, Flídr Š., Válek)
Horní Újezd/Morašice – Litomyšl 0:1
Dolní Újezd žlutí – Horní Újezd/Morašice 2:2 (Válek 2x)
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 3:0 (Válek 2x, Řejha)

Po celou dobu turnaje zdobila naši hru především velká bojovnost, což je přednost, kterou u hráčů nejvíce oceňuji. Na turnaji jsme našli jediného přemožitele, Litomyšl, kdy jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem po taktické chybě v obraně. S oběma domácími týmy jsme remizovali, především remízy se žlutým celkem si cením, protože jsme prohrávali 2:0 a vyrovnali jsme až v posledních vteřinách. Zápasy s našimi soupeři z okresní soutěže (Bystré, Sebranice) jsme zvládli vítězně. Naším nejlepším hráčem byla vyhlášena jistota v brance Martina Famfulíková, ale pochválit dnes musím všechny zúčastněné. Pevně doufám, že takovýchto výkonů uvidíme v roce 2019 co nejvíce.

Tabulka turnaje:
1.Dolní Újezd žlutí (11 b.)
2.Dolní Újezd modří (11 b.)
3.Litomyšl (9 b.)
4.Horní Újezd/Morašice (8 b.)
5.Sebranice (3 b.)
6.Bystré (0 b.)

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.