V sobotu 23.2.2019 jsme sehráli v Dolním Újezdu vydařený turnaj mladších žáků.

Po odhlášení týmů ze Slatiňan a z Proseče zbyly čtyři mužstva, se kterými jsme se měli utkat.

První utkání proti týmu z Dolního Újezdu (modří) jsme sehráli výborně. Soupeř nám byl vyrovnaný a hra se přelévala ze strany na stranu. Nejdříve jsme vedli 2:0, poté prohrávali 2:3 a 3:4, ale nakonec jsme byli šťastnější a vyhráli 5:4.

Góly: Tom Briol 3x  Šimon Lněnička 2x

V druhém utkání rovněž proti týmu z Dolního Újezdu (žlutí) už si troufnu říct,že jsme byli o něco lepším týmem a po krásných kombinacích se nám podařilo vstřelit tři branky. A jelikož jsme žádný gól neobdrželi, tak konečné skóre bylo 3:0

Góly: Tom Briol 2x a Kuba Kvapil

Třetí zápas jsme sehráli proti týmu z Opatova. Hned na začátku jsme prohrávali po nádherné střele do šibenice 0:1. Kluci zaveleli k útoku a jedna hezčí akce střídala druhou. A tak na konci zápasu svítilo na ukazateli skóre 7:2 v náš prospěch.

Góly: Dáda Hanyk 3x, Kuba Kvapil, Jirka Kučera, Jonáš Krška a Matouš Rejman

Poslední zápas jsme měli sehrát proti týmu z Březové nad Svitavou, který vyhrál stejně jako naše mužstvo předešlé tři zápasy.

Bylo jasné, že si to rozdáme o první místo. I po první brance, kterou vsítil Tom Briol, jsme předváděli velice slušný a pohledný fotbal. Ale protože se z našich kopaček vytratila přesnost a gólman soupeře předváděl nádherné zákroky a po jednom břevnu a třech nastřelených tyčích jsme bohužel zápas o první příčku prohráli 1:3

Soupeř byl produktivnější a spadlo jim tam skoro všechno co si vytvořili. Kdyby se hrálo na počet šancí a počítali se body za krásné akce, tak si troufnu tvrdit,že bychom vyhráli.

Góly: Tom Briol

Nezbývá než poděkovat klukům za perfektně zvládnutý turnaj. Je to prostě radost pracovat s takovými borci 🙂

Musím ještě zmínit, že nejlepším střelcem turnaje byl Tom Briol a to ještě jeden zápas odchytal v brance.

Dle mého názoru byl i nejlepším a nejplatnějším hráčem turnaje, ale tuto cenu si odnesl hráč z Březové.

Děkuji pořadatelům za pozvání a za perfektně pořadatelsky zvládnutý turnaj.

Na koho nesmím zapomenout je Iva Kvapilová, která mi pomohla s odvozem a připravila pro kluky občerstvení a na Honzíka Kvapila, který nám upekl výýýýýborné sušenky, takže móóóc díííííky 🙂

Jirka Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.