Sestava: Havlík – Martin Kusý, Hladík, F. Švec, Faltys, Prokop, Marek Kusý, Pechanec, V. Lněnička (85. Šplíchal), Motyčka (48. Svatoš), Kladiva
Branka: 87. Kusý Martin
Červená karta: 64. Prokop R.

Copak se to děje v nejvyšší okresní soutěži fotbalistů? Druhé jarní dějství bylo snad ještě překvapivější než to premiérové, z vedoucího trojlístku nedokázal nikdo zvítězit a zůstal jen jediný mančaft, který vyhrál v obou svých jarních zápasech. Horní Újezd vyrovnal na březovském trávníku i v deseti.

Vedoucí Březová nevyužila příležitost bodově odskočit a musí jí to hodně mrzet. Jednak brzy vedla, jednak hrála od 64. minuty v početní výhodě po vyloučení Prokopa. Jako výhoda se to ovšem neukázalo, nejen, že svůj hubený náskok nepotvrdila, ale navíc hostující Kusý tři minuty před posledním hvizdem ze standardní situace vyrovnal. „Horňák“ tak znovu po týdnu oloupil o body vedoucí celek tabulky.Vedoucí Březová nevyužila příležitost bodově odskočit a musí jí to hodně mrzet. Jednak brzy vedla, jednak hrála od 64. minuty v početní výhodě po vyloučení Prokopa. Jako výhoda se to ovšem neukázalo, nejen, že svůj hubený náskok nepotvrdila, ale navíc hostující Kusý tři minuty před posledním hvizdem ze standardní situace vyrovnal. „Horňák“ tak znovu po týdnu oloupil o body vedoucí celek tabulky.

Svitavský deník

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.