Sestava: Havlík – Kusý Martin, Švec, Kysilko, Faltys, Kladiva, Kusý Marek, Pechanec, Lněnička V., Hladík, Svatoš
Střídali: 60. Motyčka za Svatoše, 68. Šplíchal za Hladíka
Branky: 38. Svatoš, 74. Pechanec
Žlutá karta: Kusý Marek
Připraven: Lněnička F.
Rozhodčí: Svoboda A. – Žák P., Pečinka O.
Do utkání jsme vstoupili hrozivě – hned ve 2. minutě jsme inkasovali po rohovém kopu. Dlouho nám trvalo, než jsme se oklepali, a dokonce mohlo být ještě hůře, když po půlhodině hry nás od druhé branky zachránilo břevno a následná nepřesná dorážka. Vyrovnání přišlo v 38. minutě, když se podařilo na naší levé straně zrealizovat pěknou akci, na jejímž konci poslal míč do sítě Svatoš. Bohužel první poločas skončil stejně, jako začal. V poslední minutě jsme znovu inkasovali po rohovém kopu a do kabin jsme si přinesli jednobrankovou ztrátu.
Tu jsme mohli smazat hned zkraje druhého dějství, ale Lněnička v dobré pozici trefil jenom brankaře. Naopak soupeřova střela v 65. minutě si cestu do branky našla a prohrávali jsme o dva góly. V 74. minutě proměnil Pechanec penaltu za ruku. V závěru jsme otevřeli hru, ale pět minut před koncem hosté využili rychlý protiútok a pečetili export bodů z hornoújezdského hřiště.
Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.