K prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili proti týmu Němčic. V osmé minutě našel Tomáš Briol přesnou přihrávkou hlavou Jirku Svatoše a ujali jsme se vedení. Do poločasu soupeř srovnal skóre. A navíc jsme museli vystřídat zraněného brankaře. Začátkem druhého poločasu měl soupeř mírnou převahu, ale postupem času jsme začínali stále víc přebírat iniciativu. Bohužel jsme opět nedokázali proměnit velké množství šancí. Až v padesáté páté minutě Tom našel Vojtu Famfulíka a opět jsme vedli. O dvě minuty pro změnu Tom Briol našel Radovana Flídra a ten se trefil tak špatně, že z toho byla třetí branka.
Zvítězili jsme naprosto zaslouženě, jenom nás může mrzet velké množství nevyužitých příležitostí.

Sestava: Mlejnek – Vích, Jána, Flídr, Svatoš, Záruba, Briol, Kusý, Tmej, Vedral, Lněnička, Huryta, Famfulík, Kopecký, Lněničková
Branky: Svatoš, Famfulík, Flídr
Rozhodčí: Ropek

Pavel Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.