V sobotu 13.4. jsme sehráli utkání v nedaleké Proseči. První poločas se nesl v duchu předchozího zápasu s Miřeticemi. Tedy průměrný a u některých hráčů i podprůměrný výkon. Přesto jsme udeřili jako první a po rohovém kopu skóroval Tom Briol. Následovalo několik vyložených šancí z naší strany, ale gól vstřelil soupeř a tím jeho výkon vzrostl. Do konce prvního poločasu jsme se už jen trápili v koncovce a stihli neproměnit další dobré šance.

O přestávce následoval v kabině hlasitější rozbor první půle 🙂 a následné přestavění sestavy. Po zahájení druhého poločasu už to byl zase ten starý dobrý tým z podzimní části. Další tři vstřelené góly v soupeřově brance toho jsou důkazem. Nezbývá než věřit, že do dalších zápasů půjdeme po vzoru druhého poločasu, kdy byly k vidění opravdu krásné akce. Klukům patří pochvala, že se dokázali v druhém poločase zvednout a předvést opravdu pěkný fotbal.

Díky patří i Šárce za pomoc s odvozem. Další zápas nás čeká v neděli 21.4. v 10.00.hod na domácím hřišti proti dobře hrajícímu týmu ze Svitav. Očekávám kvalitní utkání z obou stran, tak přijďte podpořit domácí tým.

Góly: Tom Briol, Dáda Hanyk, Honza Odehnal a Šimon Lněnička

Jirka Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.