K sobotnímu zápasu do Opatova jsme jeli v dosti oslabené sestavě. Pro zranění chyběl Honza Mlejnek a omluven byl Radovan Flídr. Další dva chyběli z Morašic. Honzu nahradil výborně v bráně Jirka Svatoš, ale zase nám velice chyběl v útoku, kde by svojí výškou byl velmi platný na soupeřova velkého stopera. Radovan je v současnosti náš klíčový hráč a jeho absence byla hodně patrná hlavně v úvodu utkání, kdy nás soupeř přehrával. V patnácté minutě se po našem zaváhání v obraně dostal Opatov do vedení. Od této chvíle jsme ovšem trochu přidali a podařilo se nám srovnat hru. Ve dvacáté páté minutě Jirka Jána výborně prošel obranou a po jeho přihrávce měl Filip Kopecký už jednoduchý úkol. Těsně před poločasem po chybě obrany šel na naši bránu soupeřův útočník, ale Jirka v bráně předvedl skvělý zákrok. Ve druhém poločase jsme byli na hřišti lepším týmem. Tomáš Briol předvedl několik hezkých střel z větší vzdálenosti, ale žádná se neujala. V padesáté minutě se řítil sám na bránu Jirka Jána, ale opět bezvýsledně.
První zápas v našem dresu si zahrál Vojta Zach.
Sestava – Jirka Svatoš, Jirka Jána, Honza Kusý, Tomáš Briol, Vojta Zach, Martin Tmej, Honza Vedral, Mára Vích, Tomaš Huryta, Vojta Famfulík, Filip Kopecký, Tereza Lněničková

Pavel Beneš