K sobotnímu zápasu do Opatova jsme jeli v dosti oslabené sestavě. Pro zranění chyběl Honza Mlejnek a omluven byl Radovan Flídr. Další dva chyběli z Morašic. Honzu nahradil výborně v bráně Jirka Svatoš, ale zase nám velice chyběl v útoku, kde by svojí výškou byl velmi platný na soupeřova velkého stopera. Radovan je v současnosti náš klíčový hráč a jeho absence byla hodně patrná hlavně v úvodu utkání, kdy nás soupeř přehrával. V patnácté minutě se po našem zaváhání v obraně dostal Opatov do vedení. Od této chvíle jsme ovšem trochu přidali a podařilo se nám srovnat hru. Ve dvacáté páté minutě Jirka Jána výborně prošel obranou a po jeho přihrávce měl Filip Kopecký už jednoduchý úkol. Těsně před poločasem po chybě obrany šel na naši bránu soupeřův útočník, ale Jirka v bráně předvedl skvělý zákrok. Ve druhém poločase jsme byli na hřišti lepším týmem. Tomáš Briol předvedl několik hezkých střel z větší vzdálenosti, ale žádná se neujala. V padesáté minutě se řítil sám na bránu Jirka Jána, ale opět bezvýsledně.
První zápas v našem dresu si zahrál Vojta Zach.
Sestava – Jirka Svatoš, Jirka Jána, Honza Kusý, Tomáš Briol, Vojta Zach, Martin Tmej, Honza Vedral, Mára Vích, Tomaš Huryta, Vojta Famfulík, Filip Kopecký, Tereza Lněničková

Pavel Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.