Úvodní turnaj jarní části jsme odehráli na domácím hřišti v Morašicích. S doznívající zimou nás dostihla velká marodka, která se dotkla i tahounů týmu, naštěstí jsme mohli tým doplnit kluky, kteří s fotbalem úplně začínají. Z důvodu nemoci se naopak turnaje nezúčastnil tým z Březové.

Sestava: Famfulíková, Kvapil, Huryta, Řejha, Flídr F., Tichý, Zach, Klusoň

Výsledky:

Horní Újezd/Morašice – Bystré 6:2 (br.: Flídr F. 2x, Famfulíková, Kvapil, Tichý, Huryta)

Bystré – Čistá 7:6

Horní Újezd/Morašice – Čistá 3:5 (br.: Řejha 2x, Huryta)

Turnaj nakonec skončil velice zajímavě – všichni účastníci jednou okusili sladkou chuť vítězství. I přes nepřízeň počasí tak snad všichni odjeli spokojeni. Přestože byli všichni vyhlášeni na prvním místě, o konečném pořadí rozhodl rozdíl ve skóre, což hrálo v náš prospěch. Nejvíce mě dnes svými výkony potěšil Honza Kvapil a Vojta Huryta.

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice (3 body, skóre 9:7)

2.Čistá (3 body, skóre 11:10)

3.Bystré (3 body, 9:12)

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.