Sestava: Famfulíková, Kvapil, Tomšíček, Flídr F., Řejha, Huryta, Tichý, Válek, Rosypal, Klusoň, Zach

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 7:0 (3:0)

Branky: Válek 3x, Kvapil 2x, Zach, Tomšíček

Po celé utkání jsme měli územní převahu, ale dlouho se nám nedařilo předvádět fotbal, jaký bychom chtěli. Až po pauze jsme začali více kombinovat. I tak se zrodilo zaslouženě vysoké vítězství.

Němčice – Horní Újezd/Morašice 4:9 (3:3)

Branky: Rosypal 2x, Válek 2x, Řejha 2x, Kvapil, Huryta, Famfulíková

Proti domácímu týmu jsme dobře začali, vedli jsme 3:1, ale posledních pět minut první půle se nám hrubě nevyvedlo a v poločase to bylo 3:3. Po důrazné domluvě o pauze jsme nastoupili do druhého dějství jako vyměnění. Jakékoliv pochybnosti o výsledku jsme během prvních dvou střídání rozmetali a nakonec jsme opět vysoko zvítězili.

Horní Újezd/Morašice – Bystré 6:0 (1:0)

Branky: Válek 3x, Huryta, Kvapil, Flídr F.

Sice jsme dali brzy gól, ale soupeř hrál výborně a během první půle jsme měli co dělat, abychom hubené vedení udrželi. Ve druhé půli jsme přebrali iniciativu a s chutí si zastříleli. Některé akce snesly přísnější měřítko.

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice

2.Bystré

3.Sebranice

4.Němčice

Za dnešní turnaj je třeba pochválit, po většinu času byla vidět chuť hrát. I když výsledky vypadají jednoznačně, především Bystré a Němčice nebyly jednoduchými soupeři. V pondělí 6. 5. hrajeme na dvou hřištích na Horním Újezdě proti Dolnímu Újezdu, hrát budou i nejmenší, sraz v 16:30, s sebou oblečení jako na trénink, budeme hrát v rozlišovácích. Další turnaj se koná ve středu 8. 5. od půl desáté v Čisté.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.