Do Sebranic jsme přijeli oslabeni o dva hráče základní sestavy. A především brankaře. Honzu v brance poměrně dobře zastoupil David Záruba. A na místě středního obránce odehrál užasnou premiéru Vojta Famfulík. Zápas jsme začali výborně a po dvou minutách vedeme po úniku Jirky Svatoše. Do poločasu domácí po naší chybě skore srovnali. Na začátku druhého poločasu pro nás přišlo šílených pět minut, kdy jsme třikrát inkasovali. Ale děti to nepoložilo a od této chvíle se začal hrát zápas v naší řežii. Děti bojovaly a hrály opravdu výborný fotbal. Podařilo se snížit na rozdíl jednoho golu. K tomu zvonila tyčka, břevno, několikrát šel míč těsně vedle…Bohužel tentokrát lepší tým nevyhrál.

Sestava: David Záruba – Jirka Jána, Radovan Flídr, Tomáš Briol, Zuzka Famfulíková, Jirka Svatoš, Martin Tmej, Honza Vedral, Tom Huryta, Vojta Famfulík, Filip Kopecký, Tereza Lněničková

Branky: Jirka Svatoš 2x, Radovan Flídr

Pavel Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.