Sestava: Řejha, Famfulíková, Huryta, Válek, Rosypal, Kvapil, Tomšíček, Flídr F., Bulva, Zach

Horní Újezd/Morašice – Němčice 14:1 (8:1)

Branky: Válek 3x, Rosypal 3x, Huryta 2x, Bulva 2x, Famfulíková, Tomšíček, vlastní, Zach

Oproti minulému utkání proti tomuto soupeři jsme začali od začátku makat na plný plyn a výsledek se dostavil. O našem vítězství bylo poměrně brzy rozhodnuto, a tak jsme si s chutí zahráli fotbal.

Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 2:2 (2:1)

Branky: Huryta, Válek

Do zápasu jsme vstoupili dobře a dlouho vedli o dva góly. Do poločasu soupeř snížil. Ve druhé půli jsme inkasovali podruhé. V tomto zápase mrzí celá řada našich neproměněných šancí.

Čistá – Horní Újezd/Morašice 2:7 (0:2)

Branky: Válek 2x, Huryta, Rosypal, vlastní, Flídr F., Zach

Do zápasu o první místo vstoupili mnohem aktivněji domácí, naštěstí jsme úvodní tlak přečkali bez úhony. Do poločasu jsme se naopak dvakrát prosadili my. Druhý poločas se nám vydařil na jedničku, brzy jsme vedli o čtyři góly a zápas jsme dovedli do vítězného konce.

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice (7 b.)

2.Čistá (6 b.)

3.Jevíčko (4 b.)

4.Němčice (0 b.)

Navázali jsme na úspěšné vystoupení v Němčicích. Po celý turnaj zdobila náš tým obrovská bojovnost, což rozhodlo o úspěchu. Svoji premiéru si v brance odbyl Štěpán Řejha, který odchytal všechny tři zápasy.