HÚ/Morašice – Březová 0 : 8, již ráno při odjezdu bylo patrné, že kluci nejsou v úplné pohodě a toto se potvrdilo v prvním zápase. Soupeř byl fyzicky i vzrůstově silnější, což nám činilo velké problémy a když k tomu připočteme nedůraz a zbytečné chyby, tak je výsledek takový jaký je.

HÚ/Morašice – Jaroměřice 5 : 1, výkon v tomto zápase se již alespoň trochu podobal tomu co jsme předvedli minulý týden v Morašicích, brzy jsme vstřelili dvě branky, což kluky uklidnilo a výsledek jsme si již pohlídali. Branky: Víťa Famfulík 1x, Vojta Paťava 1x, Matěj Kopecký 1x, Jan Flídr 1x a Jindra Mičík 1x.

HÚ/Morašice – Opatov 4 : 4, jednalo se vcelku o vyrovnané utkání, ve kterém jsme zdaleka nepředvedli to co v týmu je. Pochválit můžeme jedině za to, že jsme dokázali zvrátit nepříznivý vývoj zápasu, kdy jsme prohrávali 1 : 3, takže remíza je nakonec spravedlivá a nám stačila k celkovému druhému místu na turnaji. Branky: Jindra Mičík 2x, Jan Kopecký 1x a Vojta Paťava 1x.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.