Sestava: Havlík – Šplíchal, Faltys, Prokop R., Boček, Kusý Marek, Mach, Lněnička V., Hladík, Kladiva, Motyčka

Střídali: 85. Beneš J. za Hladíka, 89. Svatoš za Marka Kusého

Branky: 10., 51. a 60. Motyčka, 54. Lněnička V.

Žluté karty: Mach, Havlík, Svatoš

Rozhodčí: Doskočil – Ilnytska, Šourek

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně, je škoda, že z našich četných příležitostí se ujala jenom ta z 10. minuty, kdy Motyčka nadvakrát procpal balon do branky a poslal nás do vedení. Hosté se osmělili po pětadvaceti minutách hry a také si vypracovali slušné příležitosti. Ve 28. minutě jsme inkasovali po hlavičce po rohovém kopu. O dvě minuty později jsme zbytečně ztratili míč a z rychlého protiútoku šli do vedení hosté.

Úvod druhé půle patřil pro změnu nám. Nejprve v 51. minutě znovu nadvakrát dotlačil míč do sítě důrazný Motyčka, o tři minuty později jsme kopali penaltu, kterou proměnil Lněnička. Po hodině hry zkompletoval po nahrávce Hladíka hattrick Motyčka a vedli jsme 4:2. Jenže Radiměř nesložila zbraně. V 78. minutě jsme inkasovali po hlavičce po standardní situaci a bláznivý zápas poznal svoje rozuzlení v úplném závěru, kdy o dělbě bodů rozhodla proměněná penalta soupeře v 90. minutě.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.