HÚ/Morašice – Koclířov 10 : 1, velmi brzy jsme vstřelili uklidňující branky a celé utkání mělo tak jednoznačný průběh, takže více prostoru dostávali i mladší a začínající hráči. Branky: Kopecký Matěj 4x, Flídr Jan 1x, Flídr Martin 2x, Jindra Mičík 1x, Kopecký Jan 1x, Žďára Ondra 1x.

HÚ/Morašice – Borová 3 : 5, velmi vyrovnané utkání, ve kterém jsme nepodali optimální výkon, zejména chyběla  bojovnost a nasazení a když k tomu připočteme hrubé chyby v obraně, tak jsme nakonec tahali v tomto zápase za kratší konec. Branky: Mičík Jindra 2x, Kopecký Matěj 1x.

HÚ/Morašice – Opatov 6 : 4, v posledním utkání turnaje, které bylo do poslední chvíle velmi vyrovnané, jsme přidali na bojovnosti a důrazu a na výkonu to bylo znát. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, tentokrát se šťastným koncem pro naše kluky, což nám v konečném součtu zajistilo opět druhé místo v turnaji, ve kterém jsme měli k dispozici 13 hráčů a je tak problém všechny pravidelně prostřídat. Každopádně je to menší problém než mít hráčů málo. Branky: Kopecký Matěj 4x, Kopecký Jan 1x, Žďára Ondra 1x.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.