Před začátkem jarní části soutěže se podařilo tým mužů posílit o dva hráče. Jedná se o Michala Kysilka, který k nám přišel z Poličky, a Ondřeje Hladíka, který se k nám po dlouhé době vrátil z Pomezí. Bohužel s námi dále nemohl pokračovat Jan Kmošek, jelikož po zranění v zápase musel podstoupit operaci kolene a nyní prodělává rekonvalescenci. Realizační tým zůstal v nezměněné formě, trenér Pavel Schejbal a vedoucí mužstva Roman Chadima.

V jarní sezóně prozatím mužstvo odehrálo dvanáct zápasů. Z toho jsme pětkrát vyhráli, třikrát remizovali a čtyřikrát jsme prohráli.

Velmi milé překvapení nám přinesl první zápas jara, kdy muži na domácím hřišti porazili 3:1 dosavadního lídra tabulky Cerekvici nad Loučnou. A ani v dalším zápase si nevedli špatně, na hřišti v Březové nad Svitavou se podařilo vybojovat remízu 1:1. Za to ze zápasu s Dlouhou Loučkou jsme si odnesli největší prohru 5:1. Nejvíce nás ovšem může mrzet remíza 4:4 s Radiměří, kdy jsme v 62. minutě vedli 4:2.

V tabulce aktuálně patří mužům osmé místo s pětatřiceti body. Vzhledem k tomu, že zbývá odehrát poslední zápas, nelze již očekávat žádný posun v tabulce, ať zápas dopadne jakkoliv.

Roman Chadima

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.