Přestože soutěžní ročník 2018/2019 končí až o tomto víkendu, my už máme jasno o tom, jaká naše mužstva budou fungovat v sezóně 2019/2020.

Přípravka
Tady zůstává vše při starém. Pokračujeme ve spolupráci s Morašicemi a přihlásili jsme týmy mladší (v sezóně 2019/2020 ročník narození 2011 a mladší) a starší (ročník narození 2009 a 2010) přípravky. Hrát budeme pod názvem Horní Újezd/Morašice.

Žáci
Ve spolupráci s Morašicemi budeme opět mít tým mladších (ročník narození 2007 a 2008) i starších (ročník narození 2006 a 2005) žáků. Oba dva týmy budou letos působit pod názvem Horní Újezd/Morašice. Starší žáci budou působit v okresním přeboru Svitavska 8+1. Mladší žáky jsme přihlásili taktéž do okresního přeboru Svitavska, uvidíme, jaký bude mezi ostatními oddíly o tuto soutěž zájem, v uplynulé sezóně se soutěž na Svitavsku nepodařilo naplnit, a proto jsme hráli okresní přebor Chrudimska, což se v případě malého zájmu teoreticky může stát i v další sezóně.

Dorost
Největší radost máme z toho, že se nám znovu podařilo poskládat tým dorostu (ročník narození 2001 – 2004). I zde se jedná o souklubí Horní Újezd/Morašice. Vzhledem k tomu, že na Svitavsku se v této kategorii hraje pouze meziokresní přebor 8+1, přihlásili jsme se do I. třídy dorostu Pardubického kraje. Sestavení všech mládežnických mužstev je velkým úspěchem vedení a trenérů Horního Újezdu a Morašic.

Muži
V dospělé kategorii bude nová sezóna ohledně přihlášené soutěže beze změny. Celkem brzy jsme zažehnali záchranářské starosti. I v sezóně 2019/2020 tak budeme hrát nejvyšší okresní soutěž.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.