Již tradičně jsme v polovině července pořádali dětský sportovní den. Pořadatelé si pro děti připravili 15 disciplín. Tradiční disciplíny jako jízda na kole, překážková dráha, střelba vzduchovkou nebo stříkání vodou doplnily novinky jako třeba střelba prakem nebo tenisová abeceda. Letos jsme poprvé mohli využít i víceúčelové hřiště s umělým povrchem, na kterém jsme mohli nové úkoly zrealizovat. I přes proměnlivé počasí se dvěmi přeháňkami, které krátce vyhnaly všechny účastníky pod střechu, se soutěžního zápolení zúčastnilo více než 50 dětí, což je skvělý počet. O doprovodný program se postaral Radovan „Prcek“ Lněnička s malováním na obličej a tetováním na pomeranč.

I v letošním roce jsme vyhlašovali nejlepší účastníky ve třech věkových kategoriích pro čtyři hlavní disciplíny. Vítězi si odnesli pěkné puzzle, ale sladkostí nebo jinou drobností byl odměněn každý účastník. Poděkovat se sluší všem účastníkům za předvedené výkony a hlavně pořadatelům, kterým se podařilo zabavit na celé odpoledne více než padesátku dětí. Doufejme, že se sejdeme i v příštím roce.

Ing. Jan Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.