Sestava: Havlík – Šplíchal, Prokop, Faltys, Čech, Kusý Marek, Pražan, Pechanec L., Lněnička V., Romer, Svatoš Z. (Beneš P., Lněnička Š.)
Branky: Kusý Marek 3x, Šplíchal, Pechanec L., Lněnička V., Svatoš Z.
Rozhodčí: Bednář Z. – Beneš P. st., Kučera J.

Jediné klasické přípravné utkání jsme odehráli proti účastníkovi okresního přeboru Chrudimska. Krouna přijela pouze v 10 hráčích, proto jim v první půli pomohl Pavel Beneš a ve druhé Štěpán Lněnička. V naší sestavě se představily dvě nové posily – Tomáš Pražan ze Skutče a Kamil Čech z Mladějova.

Sled branek:
3. minuta – Bóďa Šplíchal hlavou po rohovém kopu posílá do vedení domácí tým, 1:0
9. minuta – další rohový kop přetavil ve druhý gól Marek Kusý, 2:0
15. minuta – penaltu po faulu na Marka Kusého proměňuje Lukáš Pechanec, 3:0
29. minuta – krásná střela hostí zpoza vápna znamená snížení, 3:1
40. minuta – Vojta Lněnička přeběhl s balonem u nohy polovinu hřiště a vstřelil poslední gól první půle, 4:1
55. minuta – Marek Kusý zakončuje téměř do prázdné branky pěknou akci Faltyse a Šplíchala, 5:1
67. minuta – střela hostů z hranice pokutového území přesně k tyči, 5:2
77. minuta – několikátá velká šance Svatoše konečně končí gólem, 6:2
80. minuta – Marek Kusý uzavírá skóre zápasu po centru Romera, 7:2

V první půli se hrálo ve slušném tempu, druhý poločas byl hodně ovlivněn tím, že na střídačkách nebyl skoro nikdo k oživení hry. Gólů jsme mohli vstřelit mnohem více, ale naši útočníci tentokrát neměli přesně seřízená mířidla. V sobotu 3. 8. hrajeme první kolo poháru v Hradci nad Svitavou, začátek je oproti původnímu losu posunut na 17:00.