Sestava: Havlík – Kusý Martin, Čech, Prokop, Šplíchal, Pražan, Otava, Pechanec, Lněnička,  Kladiva, Kusý Marek

Střídali: Svatoš, Opletal

Branka: Pechanec

V parném nedělním odpoledni jsem přivítali mužstvo z Mladějova. Začátek se nám vůbec nevydařil, po dvou zaváháních v defenzivním postavení jsme v šesté minutě prohrávali 0:2. Po těžkém začátku jsme se přeci jen nadechli a vypracovali si několik šancí – dvakrát jsme trefili břevno a na kopačkách jsme měli i další dvě velké šance. I hosté ale měli několik pěkných střel. Poločas mohl klidně skončit 4:4.

V úvodu druhé půle snížil z penalty Lukáš Pechanec, k vidění byly i další šance, nicméně se ani jeden z týmu již neprosadil, a tak si tři body asi zaslouženě odvezli hosté, kteří byli produktivnější.

V neděli 25.8. sehrajeme první venkovní utkání v Dlouhé Loučce.

Beny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.