Sestava: Havlík – Čech, Švec, Prokop, Šplíchal, Otava, Pražan, Pechanec L., Lněnička V., Kladiva, Kusý Marek
Střídali: 46. Boček za Čecha, 89. Romer za Kusého, 90. Bartoš za Otavu
Branky: 12. Kusý Marek, 33. Pechanec L., 63. Kladiva
Připraven: Lněnička Š.
Žluté karty: Otava, Čech, Švec, Kusý Marek
Červená karta: 0:1
Rozhodčí: Saňák J. – Pokorný J., Ropek S.

V dalším domácím zápase jsme hostili vedoucí tým tabulky. Do vedení šli překvapivě domácí, ve 12. minutě Vojta Lněnička vrátil před branku centrovaný balon, který poslal hlavou do sítě Marek Kusý. Vyrovnání přišlo v 19. minutě, kdy Vojta Havlík vyrazil prudkou střelu, ale na dorážku už byl krátký. Ve 27. minutě po pěkné kombinaci hostů putoval balon těsně kolem tyče naší branky. O pět minut později byl ve vápně brankařem faulován Lněnička a nařízenou penaltu proměnil Lukáš Pechanec. Ve 35. minutě hlavičkovali hosté z nadějné pozice mimo, o chvilku později bylo rušno na druhé straně, ale Kuba Kladiva z úhlu už nemohl míč dopravit do branky. Posledních 10 minut první půle se hrálo za značné převahy soupeře, ale skóre se už nezměnilo.

První velkou šanci druhé půle jsme měli my, ale Kladivovu střelu po zpětné nahrávce Lněničky brankař vyrazil. Asi nejhezčí moment zápasu byl k vidění po padesáti minutách hry, kdy krásnou střelu hostů směřující do horního růžku vytěsnil fantastickým zákrokem Havlík. I nadále jsme se převážně bránili, po hodině hry ale využil zaváhání defenzivy Kladiva a do prázdné svatyně vstřelil náš třetí gól. Hosté už v tomto okamžiku neměli co ztratit a ve velkém počtu útočili, díky tomu se otevíral prostor k rychlým protiútokům. V 67. minutě se snažil vyběhnutého brankaře přehodit Kusý, míč ale skončil mimo. O chvilku později neměli přesnou mušku ve velké šanci na druhé straně hosté. V 73. minutě dostal druhou žlutou kartu hostující hráč. Deset minut před koncem z vápna přehazoval brankaře Kladiva, ten jeho pokus vyškrábl na roh. Poslední velkou šanci týmu z Poličska jsme přežili v 83. minutě a mohli jsme slavit naše druhé letošní vítězství.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.