Úvodní dějství nového ročníku okresní soutěže mladší přípravky se uskutečnilo na našem hřišti. Turnaj byl nalosován na tři týmy, a tak jsme vzhledem k dostatečnému množství dětí postavili dvě družstva. Zkušenější A tým byl sestaven z hráčů, kteří hráli už v loňské sezóně, naopak v našem béčku byli hráči, kteří s turnaji teprve začínají. Ani jeden z týmů nezklamal, áčko potvrdilo svoje kvality a turnaj vyhrálo, béčko předvedlo opravdu bojovný výkon a vstřelilo sedm gólů.

Horní Újezd/Morašice A: Famfulíková, Huryta, Flídr Š., Flídr F., Válek, Vomočilová
Horní Újezd/Morašice A: Kovář Michal, Kovář Matěj, Nováček, Chaun, Boček, Klusoň, Lněnička, Vomočil

Výsledky:
Horní Újezd/Morašice A – Sebranice 15:1 (5:0)
Horní Újezd/Morašice B – Němčice 0:4 (0:2)
Horní Újezd/Morašice A – Němčice 13:0 (5:0)
Horní Újezd/Morašice B – Sebranice 2:9 (1:6)
Horní Újezd/Morašice A – Horní Újezd/Morašice B 8:5 (5:3)
Němčice – Sebranice 2:9 (1:3)

Tabulka turnaje:
1.Horní Újezd/Morašice A (skóre 36:6, 9 b.)
2.Sebranice (skóre 19:19, 6 b.)
3.Němčice (skóre 6:22, 3 b.)
4.Horní Újezd/Morašice B (skóre 7:21, 0 b.)

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.