Do nové sezony jsme vstupovali už bez hráčů  ročníku 2006, a tak jsme byli zvědaví, jak se s tím mladší hráči popasují.

Po loňské sezóně, kdy jsme obsadili druhé místo, bylo jasné, že budeme chtít atakovat opět příčky nejvyšší. Už v prvním zápase, kdy jsme porazili na domácím hřišti mužstvo z Luže 9:1, bylo vidět, že ze špatných výsledků v dalších zápasech strach mít nemusíme. To nám ostatně potvrdil i druhý vítězný zápas, kdy jsme hostili Bystré (5:1).

V dnešním třetím soutěžním utkání v Němčicích bylo k vidění spoustu krásných akcí a gólů. Soupeře jsme přehrávali kombinačně, ale i důrazem, což nebylo v předchozích zápasech pravidlem. Obzvlášť to těší u mladšího ročníku 2008, který se chytil už v prvním utkání. Skóre 22:2 ze tří zápasů je tou nejlepší pozvánkou na příští zápas, který se koná na domácím hřišti v neděli 15.9. v 10.00 hod proti týmu z Borové. Přijďte povzbudit mladé naděje horňáckého fotbalu.

Góly: Jirka Kučera 3x, Jakub Bartoš, Jakub Kvapil, Anežka Břeňová, Ondra Žďára, Jan Flídr

Jirka Kučera

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.